Realizacja K.Z.

Ferie zimowe 2021

Centrum Kultury Kaszubskiej i Wdzydzki Park Krajobrazowy wyszły z propozycją skorzystania z gry terenowej dla szkół kościerskich oraz dla osób indywidualnych. Pandemia oraz obostrzenia dotyczące organizacji ferii zainspirowały nas do skorzystania z walorów naszej Strzelnicy, która położona jest w lesie. Przychylna była nam tegoroczna aura. Mróz, śnieg sprawiły, że nasza propozycja okazała się trafiona. "Kaszebsko Stegna", bo tak została nazwana ta gra składa się z piętnastu zadań ukrytych na terenie obiektu Strzelnicy i ma na celu przybliżyć zainteresowanym historię i kulturę Kaszub oraz uroki przyrodnicze naszej małej ojczyzny.

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2021

Życzenia Świąteczne od KZPiT oraz KDK

Życzenia Świąteczne od Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Kościerzyna" oraz Kościerskiego Domu Kultury

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne od KZPiT oraz KDK

WOŚP 2021 - informacja dot. rejestracji wolontariuszy

Kochani,

Mimo pandemii mamy nadzieję ,że uda się zorganizować 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który Jurek Owsiak zaplanował na 10 stycznia 2021 roku.

Kościerski Dom Kultury otrzymał zgodę na założenie sztabu i w związku z tym rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy. W tym roku nie jesteśmy w stanie przeprowadzić rejestracji wolontariuszy przez szkoły, w związku z ich zamknięciem i dlatego prosimy zgłaszać się do nas indywidualnie. Jeśli chcesz zostać ponownie wolontariuszem i już wcześniej uczestniczyłeś w zbiórce zadzwoń do nas i zarejestruj się w bazie. Rejestrację prowadzimy do 20 listopada!

Czytaj więcej: WOŚP 2021 - informacja dot. rejestracji wolontariuszy

Relacja z wystawy

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wystawy prac Konkursu Kaszubska Kartka z Życzeniami na Boże Narodzenie  https://gdansk.tvp.pl/668639/ted-jo