Realizacja K.Z.

II Festiwal Muzyczny "NIEPODLEGŁA WIELU WYMIARÓW"

 

 

II EDYCJA FESTIWALU MUZYCZNEGO "NIEPODLEGŁA WIELU WYMIARÓW" to 11 koncertów w 10 miejscowościach Pomorza, m.in.: w Gniewie, Starogardzie Gdańskim, Gdańsku, Pucku i Kościerzynie.
Festiwal ma na celu pokazać polską kulturę, która żyje i się rozwija.
Jak dotąd w województwie pomorskim nie było festiwalu, który
łączyłby w sobie tak zróżnicowany i bogaty repertuar przeznaczony dla różnych odbiorców i był realizowany na terenie prawie całego Pomorza.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONCERTACH - WSTĘP WOLNY.

Organizator: Stowarzyszenie Młodych Artystów Ziemi Wejherowskiej.
Partnerem jest m.in.: Miasto Kościerzyna

KOŚCIERZYNA - KINO REMUS
"22.10.2019, GODZ.18.00

EMIL MISZK & THE SONIC SYNDICATE"


Emil Miszk - trębacz, kompozytor, zdobywca nagrody FRYDERYK w kategorii: Jazzowy Debiut Roku za album „The Sonic Syndicate".

 

 .........................................................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.