Realizacja K.Z.

Edukacyjna zabawa terenowa "Jastrë i zymk na Kaszëbach"

Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica” i Wdzydzki Park Krajobrazowy zapraszają do edukacyjnej zabawy terenowej, która przybliży tematykę Świąt Wielkanocnych na Kaszubach oraz zachwyci wiosenną przyrodą.

 

🌿Na powitanie wiosny przygotowaliśmy dla Was małą edukacyjną zabawę, związaną z wiosenną przyrodą i z wielkanocnymi zwyczajami na Kaszubach.


🌿Na terenie Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica” w Kościerzynie na drzewach ( i nie tylko) pojawiły się jaja. Treści na nich zawarte pozwolą Wam znaleźć odpowiedzi do karty zadań.


🌿Wszystkie szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w zakładce /edukacja/

https://wdzydzkipark.pl/edukacja-2/edukacyjne-gry-terenowe/jastre-i-zymk-na-kaszebach/?fbclid=IwAR3nlad1K_4Rrz3d8zSmALrh1szwSbNRoNKZrwh_tNa8Lfk-3arqXCEs6Cg


🌿Jeżeli zastanawiacie się co robić w piękne słoneczne popołudnie lub w weekend to zapraszamy do zabawy i czekamy na wasze wrażenia i spostrzeżenia. Możecie do nas napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Facebooku WPK

 

POWODZENIA !!