Realizacja K.Z.

X Bajkowy Festyn Rodzinny

 

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
oraz Burmistrz Miasta Kościerzyna
zapraszają na

X Bajkowy Festyn Rodzinny 
 
26 września 2021 r. /NIEDZIELA/
w godzinach: 14:00-17:00
KOŚCIERZYNA - Rynek Miasta
 
 
W programie m.in.
🔷 podsumowanie 10 lat działalności Akademii Bajki Kaszubskiej
🔶 promocja audiobooka ze słuchowiskiem „Mariolka i ji przigòdë” wydanego w ramach ABK w 2020 r. oraz audiobooka z opowiadaniami „Przigòdë Remùsa. Na pustkowiu”
🔷 gry i zabawy dla dzieci
🔶 warsztaty i konkursy
🔷 kaszubska zumba
🔶 występy zespołów: Zespół Pieśni i Tańca „Kościerzyna”, Kaszubski Zespół „Łubiańsczé Gzubë” z Łubiany i Zespól Folklorystyczny „Kaszubskie nuty”
🔷 stoiska twórców ludowych, rzemieślników i wydawców
🔶 wręczanie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Tożsamość w obiektywie”

 

...............................................................................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu