Realizacja K.Z.

Wystawa "Otulone życiem"

 

Prezes Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
Burmistrz Miasta Kościerzyna
Firma LPP S. A.
 
zapraszają na wystawę
„Otulone życiem”
 
25-31.10.2022
Kościerzyna – foyer Sali im. L. Szopińskiego
 
„Wystawa prezentuje fotogramy kobiet, które stanęły po stronie życia”.
Autor zdjęć: Michał Stosik
 
 ..............................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
Podanie danych jest dobrowolne.
Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowani