Realizacja K.Z.

WAŻNE - Rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP

Witam serdecznie,

Kościerski Dom Kultury jak co roku o tej porze przystąpił do organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31 Finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku (niedziela) w Kinie Remus pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych”.

Nasza jednostka otrzymała zgodę na organizacje sztabu i w związku z tym rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy, którzy chcą wspólnie z nami wziąć udział w tej akcji. 

 

W tym roku rejestracja wolontariuszy będzie odbywała się online.

Mamy nadzieję ,że to ułatwi sprawę i usprawni proces rekrutacji wolontariuszy. Wolontariuszem można zostać za pośrednictwem internetowej strony https://iwolontariusz.wosp.org.pl – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego.

Przy rejestracji online należy na początku założyć konto (w przypadku osób niepełnoletnich zakłada je rodzic) podając pesel, adres e-mail i oraz wymyślone hasło. Po założeniu konta na adres mailowy przychodzi link do aktywacji konta. Po zatwierdzeniu linku można już się logować do strony i wprowadzić dane osobowe oraz zdjęcie. W przypadku gdy rodzic zgłasza swoje dziecka wybiera opcje:„chcę zarejestrować podopiecznego”. W dalszej części rejestracji trzeba podać formę zbiórki: do puszek tekturowych oraz numer naszego sztabu : 775. Jeśli  osoba była już wcześniej wolontariuszem to nie musi wprowadzać danych tylko kod weryfikacyjny otrzymany na podany w ubiegłym roku numer telefonu i odblokowuje swoje dane.

Rejestracja wolontariuszy będzie przebiegać do końca grudnia 2022 roku. Należy jednak pamiętać ,że liczba miejsc jest ograniczona (przydzielono nam maksymalnie 200 miejsc) i proces rejestracji zakończy się po wykorzystaniu tej liczby. A więc pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z zarejestrowanym wolontariuszem może też kwestować osoba towarzysząca  (koleżanka, kolega itp.), która zgłasza się bezpośrednio do naszego sztabu w sekretariacie Kościerskiego Domu Kultury przy ul. Długiej 31 lub telefonicznie pod numerem telefonu: 508 150 688.

W razie pytań i problemów z rejestracją prosimy kontaktować się z naszym pracownikiem panią Kingą Snopek tel. 508 150 688.

Mamy nadzieję ,że kolejny finał pozwoli nam wspólnie zrealizować cel postawiony przez Fundację Jurka Owsiaka.