Realizacja K.Z.

Dzień Dziecka 2023

 

Dzień Dziecka 

03.06.2023
Kościerzyna - Ogródek Jordanowski
 
Program
Godz. 12:00-14:45  Gry i zabawy z Kościerskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji
Godz. 15:00-19:00  KOLOROWY FESTYN z Kościerskim Domem Kultury
Wystąpią: Mała Kościerzyna, sekcja gitar, sekcja instrumentów dętych, sekcja pianina, grupa rekonstrukcyjna „Słowianie”
 
🔹 Zbiórka na braci Darka i Kacpra Gruchałów na terapię genową – jedyną szansą na odzyskanie wzroku
 
🔹 „Rowerem po wzrok” Andrzej Błonk, mieszkaniec gminy Nakło, wyruszy rowerem z Kościerzyny dookoła Polski, żeby pomóc nagłośnić zbiórkę dla Darka i Kacpra.
 
🔹 Atrakcje dla najmłodszych i troszkę starszych dzieci 😉
Malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, lemoniada, soczki, gofry, naleśniki, lody, ciasto, kawa, herbata, frytki, chleb ze smalcem i ogórkiem, zupa, bigos
 
Godz. 17:00  HOLI „Święto kolorów”, zabawa dla wszystkich z kolorowymi proszkami holi
 

...............................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.