Realizacja K.Z.

Rejestracja Wolontariuszy

Kościerski Dom Kultury jak co roku o tej porze przystąpił do organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku ( niedziela) w Kinie Remus pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Nasza jednostka otrzymała zgodę na organizacje sztabu i w związku z tym rozpoczynamy rejestrację wolontariuszy, którzy chcą wspólnie z nami wziąć udział w tej akcji.
W tym roku rejestracja wolontariuszy podobnie jak w ubiegłym będzie odbywała się online.

 Mamy nadzieję, że to ułatwi sprawę i usprawni proces rekrutacji wolontariuszy.

Wolontariuszem można zostać za pośrednictwem internetowej strony https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego.
 
Przy rejestracji online należy na początku założyć konto (w przypadku osób niepełnoletnich zakłada je rodzic) podając pesel, adres e-mail i oraz wymyślone hasło.
Po założeniu konta na adres mailowy przychodzi link do aktywacji konta. Po zatwierdzeniu linku można już się logować do strony i wprowadzić dane osobowe oraz zdjęcie.
W przypadku gdy rodzic zgłasza swoje dziecka wybiera opcje: „chcę zarejestrować podopiecznego”.
W dalszej części rejestracji trzeba podać formę zbiórki: do puszek tekturowych oraz numer naszego sztabu: 775.
Jeśli osoba była już wcześniej wolontariuszem to nie musi wprowadzać danych tylko kod weryfikacyjny otrzymany na podany w ubiegłym roku numer telefonu i odblokowuje swoje dane.
 
Rejestracja wolontariuszy będzie przebiegać do końca grudnia 2023 r.
 
Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona (przydzielono nam maksymalnie 150 miejsc) i proces rejestracji zakończy się po wykorzystaniu tej liczby.
 
A więc pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy! Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Z zarejestrowanym wolontariuszem może też kwestować osoba towarzysząca (koleżanka, kolega itp.), która zgłasza się bezpośrednio do naszego sztabu w sekretariacie Kościerskiego Domu Kultury przy ul. Długiej 31 lub telefonicznie pod numerem telefonu : 508 150 688.
 
W razie pytań i problemów z rejestracją prosimy kontaktować się z naszym pracownikiem panią Kingą Snopek tel. 508 150 688.
 
Mamy nadzieję, że kolejny finał pozwoli nam wspólnie zrealizować cel postawiony przez Fundację Jurka Owsiaka.
Z pozdrowieniami Kinga Snopek Kościerski Dom Kultury.
 
 ...............................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu