Realizacja K.Z.

Zasady zbiórki – 32. Finału WOŚP w Kościerzynie

Drodzy wolontariusze, już niedługo przyjdzie wam spełnić ważną misję zbierania  pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W związku z tym kilka ważnych uwag i zasad zbierania pieniędzy:

1.      Zaczynamy od pobrania puszek i identyfikatorów, które będą wydawane w Kinie Remus. Sztab czynny będzie od godz. 8.00, ale po puszkę można zgłosić się w dowolnej godzinie ( każdy wolontariusz sam decyduje w jakich godzinach planuje prowadzić zbiórkę). Ściśle określony jest jedynie czas oddania puszek. Skarbonki muszą wrócić do sztabu przed godz. 20.00, gdyż o tej godzinie kończy się cała akcja.

2.      Podczas zbierania pieniędzy wolontariuszom przysługuje prawo do ciepłego napoju i przekąski. Można też przyjść się ogrzać i skorzystać z toalety do sztabu – Kino Remus. W sztabie , czyli w Kinie Remus od godz. 11.00 wydawana będzie ciepła herbata oraz ciasteczka.

 3.      Prosimy wszystkich wolontariuszy,  aby nie kwestować przy wejściach do  Kościołów. Kwestujemy tylko i wyłącznie na ulicach, nie wolno wchodzić do klatek, domów i mieszkań!!! Tu nasuwa się też uwaga dotycząca zachowania: Nie można być nachalnym! Pieniądze zbieramy uprzejmie, grzecznie i kulturalnie.

4.      Odnośnie zachowania wolontariuszy jeszcze jedna ważna rzecz! Wolontariusze muszą świecić przykładem i być wzorem do naśladowania. Uprzejmie prosimy o wysoką kulturę osobistą, gdyż pamiętajcie kochani, że przez cały czas będziecie pod baczną obserwacją ludzi.

5.      Kulturalne zachowanie to też dbałość o porządek wokół siebie. Gorąco prosimy o porządkowanie papierów po serduszkach, tak aby na ulicach nie robiło się śmietnisko. Identyfikator musi być dobrze widoczny. Nie oklejać się serduszkami, bo tracą swoją wartość.

6.      Podczas kwestowania wolontariusze mogą zrobić sobie przerwę  i udać się do domu na odpoczynek, obiad itp. , ale przed udaniem się na przerwę do domu należy przynieść puszkę do sztabu, i wracając ponownie ją pobrać. Nie trzeba zdawać puszek , gdy udajecie się na posiłek w miejscu sztabu ( Kino Remus).

7.      Rozliczenie puszek z podaniem zebranych kwot odbierać będzie można od środy 31 stycznia 2024r w godzinach 8.00 – 15.30 w Kościerskim Domu Kultury. Wcześniej kwoty zebrane do puszek nie będą podawane.

8.     Podczas trwania XXXII Finału WOŚP na sali kinowej w godzinach od 16.00 do 20.00 odbywać się będą koncerty , występy i pokazy na żywo z wolnym wstępem dla publiczności.

 

...........................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.