Realizacja K.Z.

Wspomnienia...

Pierwszy weekend lipca upłynął w Kościerzynie niezwykle aktywnie pod względem imprezowym.

W piątek 5 lipca rozpoczęło się muzyczne lato koncertowe . W tym dniu naszych mieszkańców i gości do tańca porwały dwa zespoły reprezentujące polską  muzykę rozrywkową disco polo. Jako pierwszy wystąpił zespół Enjoy, który na rynku muzycznym istnieje już od 2013 roku. Co jakiś czas pojawia się w branży Disco Polo ktoś intrygujący i zaskakujący jak ENJOY. Okrzyknięci przez radio VOX FM jako następcy „Pięknych i Młodych" świetnie wypadli na naszej scenie plenerowej w Ogródku Jordanowskim. Doskonale rozkręcili publiczność przed występem gwiazdy tego wieczoru czyli zespołem Bayer Full, który jest najstarszym i jednym z najpopularniejszych zespołów tego nurtu muzycznego. Lider i wokalista zespołu Sławomir Świerzyński ucieszył publiczność wykonaniem najpopularniejszych piosenek takich jak "Blondyneczka", "Moja muzyka", "Majteczki w kropeczki", "Wszyscy Polacy to jedna rodzina". Taneczna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a następnego dnia w sobotę 6 lipca całe miasto obchodziło wielkie święto kaszubskiej kultury, tradycji i języka, czyli XXV Jubileuszowy Światowy Zjazd Kaszubów.Na zakończenie Zjazdu na dużej scenie pojawiła się gwiazda młodego pokolenia Sara James. Mimo jej młodego wieku o jej poczynaniach miał okazję usłyszeć cały świat.  Jej niesamowite możliwości wokalne doprowadziły ją do finału "America's Got Talent" . Późny wieczór należał do DJ - ów. DJ Boy i Skytech rozkręcili Kościerzynę setami muzycznymi.  

Pełną relację ze Zjazdu Kaszubów znajdziesz tutaj ...

Niedziela była ostatnim dniem muzycznego weekendu w Kościerzynie i mieszkańcy oraz goście spędzili go w Ogródku Jordanowskim bawiąc się przy muzyce Pawła Gołeckiego oraz przy jedynej i niepowtarzalnej Teresie Werner. Ciepły głos Pawła Gołeckiego sprawił, że publiczność śpiewała wraz z nim jego największe hity i przeboje. Królową wieczoru była Teresa Werner polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Podczas jej koncertu publiczność szalała z zachwytu i wzruszenia  zwłaszcza przy wykonaniu największych hitów takich jak" Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze".  Artystka to prawdziwa Ikona stylu dla kobiet i ideał piękna dla mężczyzn! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Autorzy zdjęć: Miasto Kościerzyna, Frames Studium Fotografii

 

.........................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.